Noclegi

Remiza OSP Krzeszowice

Miejsca noclegowe w remizie OSP w Krzeszowicach. Pokoje dwuosobowe, wyposażone w łazienkę z prysznicem, dwa tapczany, szafę, telewizor i dostęp do Internetu. Sala na organizację wesel, jubileuszy i innych uroczystości, może pomieścić 80-100 osób.
Komentarzy: 0
0

Pensjonat KRAKOWIANKA

Pensjonat w Miękini. Czteroosobowy apartament z tarasem i łazienką, do dyspozycji w pełni wyposażona kuchnia.
Komentarzy: 0
0

Restauracja i Pokoje Gościnne Tiffany

Restauracja i nocleg w Woli Filipowskiej. Restauracja - dania kuchni polskiej i europejskiej. Drink bar. Sala bankietowo konferencyjna. Oranżeria i ogródek. Pokoje gościnne - 2,3 i 4-osobowe oraz apartament mogą pomieścić do 25 osób. Organizacja przyjęć weselnych, chrzcin, komunii, kongresów,...
Komentarzy: 0
0

Dom Wycieczkowy Świt

Dom Wycieczkowy "Świt" jest prowadzony przez klub sportowy GKS "Świt" Krzeszowice. Posiada 46 miejsc. Ma własny parking. Pokoje 1,2,3-osobowe, jeden pokój z łazienką i telewizorem.
Komentarzy: 0
0

Sami Swoi

Agroturystyka w Zalasiu.
Komentarzy: 0
0

Pod Siwą Górką

Agroturystyka w Rudnie. Pokoje z łazienkami, kuchnia domowa, mleko "prosto od krowy", miejsce na ognisko.
Komentarzy: 0
0

Gospodarstwo Agroturystyczne "Przy Dolinie"

Agroturystyka w Paczółtowicach. Pokoje 1,2,3 i 4-osobowe z balkonami, łazienka na każdym piętrze, kuchnia z wyposażeniem do dyspozycji gości. Domowe wypieki.Ogród z miejscem na grilla i ognisko.
Komentarzy: 0
0
Droga prowadząca do gospodarstwa agroturystycznego Leśny Ogród

Gospodarstwo Agroturystyczne "Leśny Ogród"

Agroturystyka w Paczółtowicach. Pokoje z łazienkami i TV, ekologiczne wyżywienie, potrawy regionalne, ogród z grillem i miejscem na ognisko. Na miejscu możliwość wypożyczenia rowerów.
Komentarzy: 0
0

Strony